WhatsApp
Yükleniyor...

E-Ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret

E-Ticaret

Yaşadığımız günlerde teknoloji günlük yaşamımızı etkilemenin dışında artık iş ve ekonomik yaşamımızın da tamamı ile içine girmiş ve tüm iş sektörlerini yeniden yapılandırmaya zorlamış bulunmaktadır. E-ticaret kavramı bunların başında gelmektedir, sizde en ekonomik şekilde ürünlerinizi satıp, reklamınızı yapmak ve para kazanmak istiyorsanız Statik Yazılım olarak sizinle görüşüp, tüm ihtiyaçlarınızı belirleyip, size özel olan e-ticaret sistemini belirliyoruz.

E-ticaret Sistemi Oluşturma Adımları;

  • Keşfetmek; Sizi dinleyip tam olarak ihtiyacınızı belirliyor ve ardından oluşturduğumuz raporu sizlere sunuyoruz. Gerekli tüm ön çalışma tamamlandıktan sonra işlemlere başlıyoruz.
  • Analiz Ediyoruz; Satış yapmak istediğiniz sektörün analizini çıkartıyor, müşteri portföyünüzü ve müşterilerinizin olabilecek talep ve beklentilerini gözetiyoruz, rakiplerinizin bu alanda neler yaptığını ve eksiklerini belirliyoruz. Ardından sizi birkaç adım öne çıkartacak şekilde farklılıklar oluşturarak bu fikirleri sizinle paylaşıyoruz.
  • Tasarım Aşaması; Oluşturduğumuz ön raporlara ve planlamamıza göre taslak çalışmalarını tamamlayıp sizin onayınıza sunarız.Yazılım ve Test Aşamaları;Belirlenen tasarımın üzerine gerekli yazılımlar ile sistemi tamamlayıp sonrasında sistem için gerekli SSL(güvenlik sertifikası) ve Ödeme sistemleri ile entegrasyonunu sağlayıp en son olarak test işlemlerini gerçekleştirip yayına geçerek sizlere teslim ediyoruz.
  • Panel Eğitimi; E-ticaret sisteminize ürün ekleyip çıkartmak ve satış işlemlerini yapmanız için gerekli olan sistem panelinin eğitimini sizlere ücretsiz olarak veriyoruz. Belirlenen kritik noktalar için panel eğitim videoları hazırlayarak daha sonra takıldığınız noktada izleyerek kolay bir çözüme ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Bakım ve Güncelleme Hizmeti; Sisteminizi size teslim ettikten sonra herhangi oluşacak bir hatada veya ekletmek istediğiniz bir özellik olduğunda sizin yanınızdayız. Sistemin güncel kalması için gerekli tüm güncellemeleri ve yedekleme işlemlerini sizin için gerçekleştiriyoruz.

Bir mağaza açıp ürünlerinizi sergileyerek satış yapmanın gerektiğinde fazla maliyetli olmasından dolayı(kira, vergiler, personel maaşı, personel sigortası vb.) ticaret yapma adımını atma konusunda yaşadığınız tüm tedirginlikler E-ticaret sistemleri ile ortadan kalkıyor. En düşük masraflar ile güvenilir bir ödeme sistemiyle sizde ürünlerinizi satıp kazanmaya başlayabilirsiniz.

           NEDEN E-TİCARET ?

22.Yüz yılın ve Dijital çağda sanal dünyanın bir parçası olmamak içerisinde bulunmamak imkânsız. Bu hem tüketiciler hem de satış yapan firmalar için geçerli. Artık iki farklı dünyada yaşıyoruz. Sanal dünya ve gerçek dünya. Sanal dünya bir çok açıdan çok daha fazla hayatımızın içine girmiş ve günlük yaşantımıza hâkim olmuş durumda.

Her şey sanal dünyada hareket ediyor ve bizi bağlıyor. Doğal olarak ticaret dinamikleri de bu yönde değişiyor. Artık e-ticaret tüketicilere en kolay şekilde alıp satmalarımıza ulaşmanın en etkili yolu haline gelmiş durumda. Neden e ticaret yapmalıyım diye soruyorsanız geleneksel ticaretten çok daha karlı olmasını iki sebep olarak gösterebiliriz.

Sanal dünyada satış yapmak da pazarlama yapmak da oldukça farklı ve daha az maliyetli daha çok müşteriye ulaşmak. Tabi sadece maliyet açısından değil müşteri beklentileri açısından da e-ticaret bir zorunluluk gibi görünüyor.

E-TİCARET NE GİBİ AVANTAJLAR SAĞLIYOR ?

Bir firma ve satıcı için en önemli şey ürün ve hizmetlerini hedef kitleye kolay şekilde ulaştırmaktır. Ürün ve hizmetlerin tüketiciye (alıcıya) en yakın olduğu yer internet dünyasıdır. Şöyle düşünün insanların en çok alışveriş yaptığı popüler bir caddede 24 saat açık bir mağazanız var. Ama real hayatta bu mümkün değil. İşte e-ticaret sitesi size bu olanağı sağlıyor. Milyonlarca insanın mağazanızı görmesini ve gezmesini alışveriş yapmasını e-ticaretle sağlayabilirsiniz.

E-ticaretle yerel olmaktan öteye geçersiniz. Başka pazarlara açılabilir uluslar arasında çok daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Stok, personel gibi masraflarınız olmaz. Çok daha az maliyetle her zaman açık bir mağazanız olur satış yapma imkanınz olur. Hızlı satış imkânı sunan e-ticaretin yönetimi de kolaydır. Neden e ticaret diye soran herkesin bu işin çok daha avantajlı olduğunu bilmesi gerekiyor. Bir e-ticaret sitesini müşterilerin ilgisini çekecek şekilde tasarladığında ve doğru kanallarda reklam yaptığınızda kısa sürede çok daha fazla satış yapma ve yüksek kar marjı şansınız olur.