05320536013

Web Sitesi Tasarım ve Kurulum

Web Tasarım

Bir web sitesine ihtiyacınız olabilir ya da şu anki web siteniz size yetmiyor olabilir. Kurumsal web sitesi yaptırmak istiyor olabilirsin ya da kişisel markanız için bir e-ticaret sitesi hayal ediyorsan sizii Jadgo Bilişim dünyasında görmekden mutluluk duyarız.
  • Markanıza veya işletmenize özel hazırlanan ara yüz tasarımı, kullanıcı dostu yapısı ve arama motorları için optimize edilmiş web sitesiyle kapınızı tüm dünyaya açıyoruz.
  • Kurumsal web, yazılım ve reklam ihtiyaçlarınızı belirleyip sizi hedefinize en kısa sürede götürecek rotayız çiziyor ve tüm adımları sizin için planlıyoruz.
Hafif Ve Esnek Kodlama
Mobil kullanıcıların internet trafiğinin artmasıyla birlikte, mobil aramalara yönelik geliştirilen araçlar ve Özel web platformları kullanarak tasarlıyoruz.
Tam Yönetim Admin Paneli
İleriye yönelik web sitenizde değişiklik yapmak, bölümler oluşturmak veya çıkarmak istediğinizde veya içeriğini güncellemek istediğinizde Admin panelini Kullanabilirsiniz.
Sosyal Medya İle Çalışma
Sosyal medya paylaşımlarınız sosyal medya uzmanlarımız tarafından sizin beklentileriniz doğrultusunda hazırlanarak sizin onayınızdan sonra paylaşımlar yapılır.
Google Yüksek Sıralama
Başta google olmak üzere sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz sizlere daha çok müşteri veya kullanıcı çekiyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım

İşletmenizin yada firmanızın dijital dünyada desteklenmesine mi ihtiyacınız var? Sizin için şık ve profesyonel bir internet sitesi oluşturup reklam danışmanlığı için bizden yardım alabilirsiniz.